Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Найбільша спадщина (2015)

Найбільша спадщина (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Найбільша спадщина (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Всі, хто знав Джої, рано чи пізно сходилися на думці, що більш самозакоханого, пихатого й марного в побуті чоловіка не знайти. Адже цей улюбленець долі ніколи нічого не доводив до кінця і навіть не намагався зробити вигляд, що намагається когось слухати, тим не менш, вимагаючи від всіх і кожного послуху та поваги. І треба ж такому статися, щоб саме такого неприємного людині доля піднесла такий неймовірний сюрприз – спадок розміром більше мільйона доларів, а також нерухомість і фамільні цінності. Їх залишила онукові міс Саллі Мей – мудра, добра і поважна жінка, яка прожила гідне життя Але, правда, прекрасно знаючи характер і звички свого непутящого родича, вона все ж вирішила покарати нахабу. І головною умовою вступу в спадщину вказала вимога до Джої змінитися, стати доброю, вихованою і чуйною людиною. Для чого він повинен прожити цілий рік у хаті покійної під наглядом її адвоката і особистого консультанта. Яким і доведеться вирішувати, гідний онучок отримати «Найбільша спадщина» чи ні.
Автор: zombie, додано 17-08-2017, 09:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 927

Найбільша спадщина (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: