Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шостий раз (2017)

Шостий раз (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шостий раз (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Через свою надмірну влюбливості Анніка швидко зблизилася з хлопцями, і як наслідок постійно примудрялася знаходити собі невдалу партію. І в підсумку залишалася з розбитим серцем Кілька разів серйозно обпікшись з чоловіками, вона вирішила обмежити себе важливим правилом – не більше п'яти побачень. А на «Шостий раз» обов'язкове розставання. Так, на думку дівчини, їй вдасться убезпечити себе від душевних мук і не дати серцю сильно прив'язатися до чоловіків/ І все йшло за планом до тих пір, поки в житті Анніки не з'явився Ріккі. Чарівний, тямущий і надзвичайно привабливий красень встиг завоювати серце дівчини набагато швидше, ніж вийшов відведений йому ліміт побачень. І навіть до п'ятого разу встиг закохати її в себе Але як би сильно не хотілося Аннике забути про своїх дурних принципах і з головою зануритися в любов, спогади про невдачі минулого і того болю, яку вони принесли, так просто відкинути не вийде. А «Шостий раз» вже не за горами Що ж в душі дівчини у фінальний момент переважить, любов і віра в краще, або переляк, що залишилися від минулих нещасливих спроб образи?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 17-08-2017, 09:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 878

Шостий раз (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: