Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пітбуль: Небезпечні жінки (2016)

Пітбуль: Небезпечні жінки (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пітбуль: Небезпечні жінки (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Зовсім недавно Зуза пережила таке, чого не побажаєш ні одній жінці в світі. Її чоловік, якого дівчина вважала чесним і вірним, насправді всю дорогу зраджував їй. Причому з чоловіком І коли обдурена дружина застукала свого благовірного на гарячому її злості не було меж. Зневажаючи себе, чоловіка і знову себе, вона постаралася порвати всі стосунки з цим брехливим негідником, і пообіцяти собі, що більше ніколи не обманюватися в чоловіках. Правда своєї обіцянки вона не стримала. Адже ледь тільки Зуза влаштувалася в поліцейське управління, у неї з'явився новий залицяльник – справжній мачо і кремінь. Який виявився одружений на уголовнице, і замішаний у справах злочинного угруповання, яка допомагає впливовим людям переконати або прибрати непідкупних чиновників, суддів і поліцейських. І все це на додачу до безрозмірної корупції в рідному ділянці, і тотальної продажності всіх поліцейських, готових встромити ніж у спину за кілька хрустких купюр. Щоб вижити в цьому пеклі і зберегти свої принципи, потрібно бути такий як Пітбуль: Небезпечні жінки починають боротьбу за свої переконання з цілим світом.
Автор: adminko, додано 17-08-2017, 09:35
Відгуків 0
Переглядів: 3 384

Пітбуль: Небезпечні жінки (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: