Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нехай ніхто не спить (2016)

Нехай ніхто не спить (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Нехай ніхто не спить (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Втративши кохану, Брайан Фог ледь не пішов за нею – в кращий світ, де немає ні болю, ні страждань. Але щось все ж змусило його затриматися тут, у цьому гріховному світі. Це був вірний пес, який з-за пригніченого стану господаря переживав не найкращі часи. Вихованець потребував постійного догляду, з-за чого Брайану доводилося знехотя жити далі, щоб не змушувати ще одну невинну душу страждати. Але коли він зрозумів, що догляд за кошлатим став занадто громіздкий та обтяжливий, він вирішив відмовитися від собаки, здавши її в притулок для тварин. Хіба міг подумати убитий горем вдівець, що саме це рішення стане для нього доленосним. Адже в притулку він зустрів Жасмин – чарівну, чуттєву і розуміючу жінку, яка вміла слухати і шкодувати. Деякий час потому, коли містера Фога вже з'явився новий сенс життя, він передумав йти у світ інший. І навіть вирішив ще раз одружитися. Але простий похід в оперу обернувся для їх відносин справжнім жахом – якийсь божевільний викрав Жасмин по дорозі додому. Прив'язавши її до ліжка, він постійно катував її витонченими методами, ставлячи гучну музику і не даючи заснути. «Нехай ніхто не спить» говорив він, і задовольняв свої божевільні плотські потреби, принижуючи і розтоптуючи свою жертву, але Жасмин все ж вдалося втекти.
Автор: zombie, додано 18-08-2017, 09:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 292

Нехай ніхто не спить (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: