Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місія Дарвіна (2009)

Місія Дарвіна (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Місія Дарвіна (2009) безкоштовно з українським дубляжем. На жаль для численних спецслужб, можливості простої людини вкрай обмежені. І як не намагайся створити ідеального спецагента, рано чи пізно стикаєшся з головною проблемою кожного розвідника – його величезними і сильно помітними розмірами. Чого не скажеш про морських свинках – адже ці тварини досить маленькі і невинні, щоб не привертати увагу, і при належній тренуванні можуть виконувати навіть самі важкі доручення, перед якими пасують люди-агенти. Тому, урядом США і було вирішено заснувати експериментальну програму під назвою «Місія Дарвіна». Згідно з нею, вченим потрібно в найкоротші терміни створити альтернативне загін спецагентів з маленьких пухнастих лабораторних тварин. І після тривалих спроб і цілої низки провалів, у одного генія це все ж сталося, і на світ народилися: Дарвін – експерт з комунікацій, і глава загону; Бластер – головний ударник і «мускул» підрозділу; Хуарес – єдина дівчина в команді, справжній експерт по східним єдиноборствам. І першим же завданням, яке доручили новоствореному пухнастому загону стала місія по порятунку світу від підступів злобного генія, надумавшись підпорядкувати собі всіх людей (ну і морських свинок, звичайно).
Автор: zombie, додано 18-08-2017, 09:26
Відгуків 0
Переглядів: 23 762

Місія Дарвіна (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: