Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Попелюшка (2015)

Попелюшка (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Попелюшка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. "> Попелюшк знову повертється н екрни, в новій екрнізції Кеннет Брн. Будучи мленькою дівчинкою, Елл спостерігл, як поволі гсне життя її улюбленої мтінки, як, незбром, рптово померл. Бтько головної героїні не довго переживв з цього приводу і дуже швидко знйшов собі нову дружину, в особі Леді Треймен. Жінк виявился сущим дияволом, вон знущлся нд головною героїнею і змушувл її робити всю брудну роботу по дому, поки бтько Елли перебувв у роз'їздх. З господині дому, дівчин перетворилсь в служницю, подє сніднок і миючу підлоги, яку зведені сестри прозвли Попелюшкою. Незвжючи н жхливу життя, дівчин не зневіряється і вірить, що коли ні будь, з нею стнеться спрвжнє диво і вон знову буде щслив.

Але доля виявляється жорстокою, мчух продовжувл знущтися нд псербицею і, в підсумку, довел її до сліз. Вибігши з будинку, Попелюшк сідти н коня і мчить у бік лісу, де зустрічє прубк. Це виявився принц королівств, спдкоємець трону, який з першого погляду зкохвся в Еллу і зпросив н бл. Але як же їй потрпити в змок, сестри і мчух ніколи не дозволять Попелюшку покинути дім? Н допомогу до головної героїні прийде хрещен фея, як подрує дівчині шикрне плття і туфельки, відпрвляючи н бл, де її чекє принц.
Автор: adminko, додано 14-03-2017, 20:09
Відгуків 0
Переглядів: 2 081

Попелюшка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий