Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Попелюшка (2015)

Попелюшка (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Попелюшка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Попелюшка знову повертається на екрани, в новій екранізації Кеннета Брана. Будучи маленькою дівчинкою, Елла спостерігала, як поволі гасне життя її улюбленої матінки, яка, незабаром, раптово померла. Батько головної героїні не довго переживав з цього приводу і дуже швидко знайшов собі нову дружину, в особі Леді Треймен. Жінка виявилася сущим дияволом, вона знущалася над головною героїнею і змушувала її робити всю брудну роботу по дому, поки батько Елли перебував у роз'їздах. З господині дому, дівчина перетворилась в служницю, подає сніданок і миючу підлоги, яку зведені сестри прозвали Попелюшкою. Незважаючи на жахливу життя, дівчина не зневіряється і вірить, що коли ні будь, з нею станеться справжнє диво і вона знову буде щаслива.

Але доля виявляється жорстокою, мачуха продовжувала знущатися над пасербицею і, в підсумку, довела її до сліз. Вибігши з будинку, Попелюшка сідати на коня і мчить у бік лісу, де зустрічає парубка. Це виявився принц королівства, спадкоємець трону, який з першого погляду закохався в Еллу і запросив на бал. Але як же їй потрапити в замок, сестри і мачуха ніколи не дозволять Попелюшку покинути дім? На допомогу до головної героїні прийде хрещена фея, яка подарує дівчині шикарне плаття і туфельки, відправляючи на бал, де її чекає принц.
Автор: adminko, додано 14-03-2017, 20:09
Відгуків 0
Переглядів: 7 077

Попелюшка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: