Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жах Амітивілля (2005)

Жах Амітивілля (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Жах Амітивілля (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Трагедія, яка сталася у 1974 році в будинку сім'ї Дефео, потрясла всю округу і увійшла у всі випуски новин під назвою «Жах Амітивіля». Як писала преса – прибулі на місце поліцейські виявили 6 трупів з вогнепальними пораненнями – всю родину Дефео крім молодшого сина. Який і був вбивцею. Навіть не намагаючись заперечувати свою провину, хлопчик зізнався, що на жахливий вчинок його штовхнули голоси, які він багато часу чув в будинку. Саме вони змусили підлітка взяти батьківську рушницю і жорстоко зрешетити своїх братів, батьків і сестер. Кілька років потому, коли галас навколо масового вбивства трохи стихла, будинок був подремонтирован і виставлений на торги, само-собою з солідною знижкою. І покупці не змусили себе довго чекати – незабаром в особняк вселилася сім'я Лутцам. Які ледь переїхавши, почали помічати дивні речі. По-перше, донька казала, що подружилася з дівчинкою Джоді – так звали одну з загиблих сестер Дефео. А по-друге, глава сімейства останнім часом став якось дивно себе вести, відчуваючи постійне нездужання і божевільні нав'язливі ідеї.
Автор: adminko, додано 19-08-2017, 11:17
Відгуків 0
Переглядів: 2 178

Жах Амітивілля (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: