Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мажор 3 (2018)

Мажор 3 (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Мажор 3 (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У третьому сезоні улюбленого серіалу глядачем доведеться спостерігати за перипетіями життя вже знайомих героїв і з'явилися нових персонажів, чиє минуле вельми туманно, і які ще покажуть себе, з темною або світлою боку.У Ігоря Соколовського з'являються нові вороги, що додає чимало проблем. Пряників перейшов на темну сторону, і Ігорю належить розібратися в тому, що послужило причиною таких несподіваних змін, що відбулися в порядного і чесного керівника. Крім того, необхідно знайти ляльковода, дергающего за ниточки Пряникова-маріонетки, і дізнатися його справжні мотиви і цілі. Однак, Пряників далеко не єдиний ворог Ігоря. Таємничий джокер заявляє про себе знати і чекає зустрічі з Соколовським. Ігор не до кінця уявляє всю небезпеку цієї зустрічі, але йому безперечно варто бути обережніше, адже супротивник хитрий, налаштований рішуче, і явно переслідує свої інтереси. Особисте життя додає Соколовському не менше проблем. Катя Ігнатьєва або Віка Родіонова – Ігорю непросто зробити вибір між двома дівчатами. Рішення висить над ним дамокловим мечем, а ситуація загострюється. Не вдається забути і загиблих героїв – мати Стаса сходить з розуму від горя, втративши сина.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 01:06
Відгуків 0
Переглядів: 8 370

Мажор 3 (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: