Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шосе на озеро Хавасу (2017)

Шосе на озеро Хавасу (2017) онлайн українською

Highway to Havasu
Дивитися повний фільм Шосе на озеро Хавасу (2017) безкоштовно з українським дубляжем. озеро Хвсу"> Після розствння з дівчиною Ділн ледь не здурів від гіркоти і обрзи. Віддлившись від усіх, він впв у смуток і втртив волю до життя. І, що нйстршніше н думку його друзів, волю до лкоголю. І цю прикру неприємність вони вирішили випрвити – і як слід нкчли хлопця спиртним. І, дочеквшись, поки той вирубтися, звнтжили в викрдений зздлегідь фургон, і відвезли в невідомому нпрямку. Яке їм двом було дуже нвіть відомим, вони їхли до нестримного і бесшбшному відриву нйкрщим кнікул, які коли-небудь трплялися в його житті.

Звернувши н «Шосе н озеро Хвсу», хлопці хотіли потрпити в те місце, яке бчили у кричущій інтернет реклмі. Мльовнич природ, спрвжнє озеро і гучні тусовки з ночі до рнку кожен день – міні Кзнтип. З великою кількістю розпусних і доступних дівчт, які приїжджють випустити пр н тнцполі і з випдковими інтрижкми. Ось тільки рельність длеко не звжди відповідє тому, що можн побчити в інтернеті. І, м'яко кжучи, «Шосе н озеро Хвсу» перетворюється в дорогу невдч і пригод до якогось богом збутого і бсолютно безперспективного місцем.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 14-03-2017, 23:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 665

Шосе на озеро Хавасу (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий