Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Малолітній злочинець (2016)

Малолітній злочинець (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Малолітній злочинець (2016) безкоштовно з українським дубляжем. На жаль Джої занадто рано пізнав, яка реальна життя на смак. І до ще більшої досади, куштував він її не з найкращого боку, а з тієї, де всі вже давно зіпсувалося і погнило Тому, в той час як всі його однолітки-тінейджери мріяли про дівчат і престижному освіту, він був твердо впевнений, що стане злочинцем. Адже його батько вже давно обіцяв взяти сина в банду, як тільки той трохи підросте і зміцніє.

І ось він Джої – впевнений у собі, цілеспрямований і зухвалий малолітній злочинець – шахрай і аферист. Який ось-ось піде на своє перше серйозне справа разом з цією бандою. Ще не підозрюючи, що життя злодія аж ніяк не цукор, і під час їх спроби пограбування далеко не все піде по ідеальному планом, складеним у майстерні батька. А за своє рішення переступити межу закону доведеться незабаром відповідати. Жорстоко, довго і, загалом-то, справедливо на Жаль, лише занурившись в дорослий світ відповідальності, смерті і насильства, Джої зрозуміє, як сильно помилявся з вибором, ідеалізуючи життя по іншу сторону закону і прагнучи швидше його переступити.
Автор: adminko, додано 21-08-2017, 23:09
Відгуків 0
Переглядів: 1 743

Малолітній злочинець (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: