Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ У битві за любов (2016)

У битві за любов (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм У битві за любов (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Емігрувавши в Нью-Йорк, Артуро розраховував знайти новий будинок, гідну роботу, і яку-ніяку впевненість у завтрашньому дні. Але знайшов він набагато більше – чисту і світлу любов. Якій запалав до онука господаря ресторану, в якому працював простим офіціантом. На щастя для переселенця – це почуття виявилося взаємним, але до прикрості – це не означало рівним рахунком нічого. Адже в родині, де виросла його кохана батьки вибирали партію для своїх дітей. І Флора не була винятком – її давно засватали за одного авторитетного молодої людини. Який за чутками був правою рукою самого дона сицилійської мафії.

Відчайдушний і згорьованих Артуро за порадою своєї улюбленої вирішує не здаватися. І збирається поговорити з батьком Флори, вимагаючи у нього руки і серця дівчини. От тільки зробити це буде вкрай складно – адже чоловік перебуває в Сицилії, яку окупували нацисти До щастя варіант дістатися до майбутнього тестя все ж є – американські війська збираються здійснити висадку саме там, де проживає чоловік. Тому «В битві за любов» Артуро вирушає добровольцем на фронт.
Автор: adminko, додано 21-08-2017, 23:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 352

У битві за любов (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: