Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пекло (2017)

Пекло (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пекло (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Саїду пощастило знайти собі гідне місце в цьому житті. І коли-то жебрак, і позбавлений майбутнього втікач тепер поважний і шанований лікар з гідним окладом, розкішним житлом і повним мішком перспектив. До того ж от-от Саїд приміряє на себе ще одну роль – посаду щасливого татуся. Тому, коли на порозі його затишного будинку з'явився Ясін – його молодший і менш успішний брат, Саїд і слухати нічого не захотів ні про які проблеми. І немов побоюючись, що недолугий родич знову втягне його у світ криміналу, він погнав його геть, відмовивши в прохання позичити трохи грошей, а вже через кілька днів Саїд серйозно пошкодував про свою черствість. Адже його брат був виявлений мертвим – убитим якимось досвідченим кілером. Ніяких слідів вчиненого, тільки смутні натяки на якусь впливову злочинну організацію. А враховуючи «послужний список» Ясина, поліція не дуже рвалася розслідувати це дивна справа. Тому відчуваючи свою провину перед братом, Саїд вирішується провести власне розслідування і знайти винного. Ще не підозрюючи, яка «Пекло» чекає його попереду. Адже його братик не встиг розповісти і десятої частки правди.

Фільми 2017

Автор: adminko, додано 21-08-2017, 23:16
Відгуків 0
Переглядів: 1 927

Пекло (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: