Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Злі душі (2017)

Злі душі (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Жахи
  • Країна: Великобритнія
  • Режисер: Муріціо Дель Піколо
Дивитися повний фільм Злі душі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Влентин був тим дитиною, якого довго пророкувли пророки і провидці у своїх смих кошмрних снх. Прийшовши в нш світ, він ств тією точкою, від якої почвся відлік його кінця. Слуг смого зл, втілен темряв, він повинен виконти своє признчення – стти ключем між світми, і впустити демонів і пекло в ншу рельність. І для цього він викрдє двох подруг Джессі і Сьюзен простих невинних ні в яких гріхх дівчт. Які просто опинилися не в тому місці і не в той чс.

Поліція вже йде по сліду викрдчів, ле безндійно спізнюється – Влентин близький до здійснення свого похмурого здуму. Ктуючи своїх жертв, він впивється їх мукми і черпє силу з їх стржднь. Які відчувє ктолицький священик Альберт. Який кидється н виручку дівчтм. Тільки він розуміє, як можн зупинити темряву, і зупинити «Злі Душі» рвуться в нш світ крізь нпіввідчинені ворот. Але коли він зіткнеться з Влентином лицем до лиця, то зрозуміє, що однієї лише віри і молитви може виявитися недосттньо – зндто довго демони збирли сили плнуючи знищити нш світ.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 15-03-2017, 10:54
Відгуків 0
Переглядів: 2 742

Злі душі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий