Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бетмен і Харлі Квінн (2017)

Бетмен і Харлі Квінн (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Бетмен і Харлі Квінн (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Чсом нвіть зпеклим лиходіям доводиться зхищти цей світ. Нприклд, якщо у ньому з'явився ще більш злісний і хитрий негідник, здтний перетягнути все увгу світової громдськості н себе. Або якщо який-небудь генільний доктор здумв перетворити всіх без винятку людей у рослини. У ткому рзі хочеш не хочеш, доведеться вступити в змову з якоюсь комндою героїв-рятувльників, щоб зхистити своє зконне прво н влсне тіло.

І ледь вийшовши їх Аркхем, Хрлі Квінн зіткнулся з тим, що з чс її відсутності світ ледь не знурився в пучину безумств. Не того веселого і яскрвого божевілля, про який вон мріял. А ткого, після якого не злишиться нічого живого, дже отруйний плющ і її поплічники вирішили звернути кожної людини н плнеті живе рослин. А єдині зхисники світу, все ще здтні чинити хоч якийсь опір – Бетмен і Крило ночі, крок з кроком здвли позиції і злишлися позду коліції лиходіїв. Тому милшке Хрлі, колишньої помічниці джокер, нічого не злишилося, як приєднтися до згону супергероїв в битві з людство.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 14-07-2018, 05:24
Відгуків 0
Переглядів: 1 018

Бетмен і Харлі Квінн (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий