Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крутящий момент (2003)

Крутящий момент (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Крутящий момент (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Кері Форд був, загалом-то, непоганим хлопцем. Яким просто не пощастило опинитися не в тому місці не в той час. Так, захоплюючись мотоциклами і будучи затятим байкером, він нерідко допомагав знайомим переганяти мотоцикли через кордон, заробляючи на цьому непогані гроші. Але одного разу весь цей бізнес і разом з тим життя Керрі накрилася мідним тазом – в черговий партії техніки були виявлені наркотики.

Тоді побоюючись поліції поспіхом кинувши все, включаючи свою улюблену жінку, Керрі втік від проблем, але через деякий час вирішив повернутися, щоб, нарешті, вирішити всю цю неприємну ситуацію і знайти людину, яка його підставив. А ним виявився Генрі – лідер байкерської банди, який використовував Керрі як пішака у своїй чарівній грі. І дізнавшись, що він почав задавати занадто багато питань вирішив прибрати його з рівняння життя, убивши брата одного злочинного авторитету і зробивши так, щоб підозри впали на невдачливого байкера. І тепер тільки високий «Крутящий момент» улюбленого байка може врятувати Кері від переслідування і погоні, як з боку ФБР, так і від бандитів бажають помсти.
Автор: zombie, додано 23-08-2017, 11:20
Відгуків 0
Переглядів: 4 801

Крутящий момент (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: