Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хлопчики на деревах (2016)

Хлопчики на деревах (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: Австрлія
  • Тривалість: 112 хв. /01:52
  • Режисер: Ніколс Версо
Дивитися повний фільм Хлопчики на деревах (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Колись Кору і Йохн були спрвжніми друзями і ділилися один з одним усім секретми. Проводячи бгто чсу н розлогих гілкх улюбленого дерев, побудовної бтькми «хлоп'ячої фортеці», вони грли, пізнвли світ і клялися один одному у вічній дружбі. Але, н жль, коли вони стли стрші їм не вдлося стримти жодної зі своїх обіцянок. Адже Кору сильно змінився з рокми, і з тихого і спокійного хлопця ств здерикувтим і впевненим у собі підлітком, приєднвшись до вуличної компнії Джнго – одного із нйпопулярніших хлопців у школі. А Йохн нвпки ств ще більш боязким і невпевненим у собі тихонею. Тким, які ззвичй у підлітковому соціумі перетворюються н вигннців і посміховисько.

Але в Хелловінську ніч 1997 року, бччи як його компнія нсміхється нд Йохном переходячи всі межі, Кору вирішив піти проти своїх друзів т зступитися з строго приятеля. І проводити його додому, щоб уникнути неприємних сутичок із хулігнми Подорожуючи по нічному місту, хлопчики стли згдувти минуле і ділитися один з одним різними стршилкми в ткт свят. І слово з слово їх спілкувння вийшло з рмки простої ностльгії, і призвело до досить несподівним і лякючим нслідків.
Автор: adminko, додано 6-03-2018, 05:13
Відгуків 0
Переглядів: 541

Хлопчики на деревах (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий