Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Король Лев (1994)

Король Лев (1994) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Король Лев (1994) безкоштовно з українським дубляжем. Саванна живе в мирі і спокої, а все завдяки королю Мусафа, який є головою левового роду і царем тваринного царства. Левиця народить йому спадкоємця, маленького Симбу, визнаного з раннього дитинства майбутнім правителем світу природи. Сімба зобов'язаний стати королем, мудрим правителем і тваринам. Львенок виявився самим допитливим створенням, яке любило грати, веселитися, слухати казки і мріяти про майбутнє, коли йому все дозволено. Довірений радник Мусафы, Зазу, навчає маленького лева і завжди повторює, що влада є великою відповідальністю, тому необхідно дуже серйозно підходити до управління тваринного царства. Але головні герої не врахували одного, брат Мусафы, сильно засмутився, коли дізнався, що на світ з'явився спадкоємець.

Адже персонаж сподівався зайняти трон замість брата, коли той помре. Лев убив Мусафу і намагався зробити те ж саме з його левеням, але малюк був врятований своїми вірними друзями і зник у джунглях. Протягом багатьох років, головний герой блукав по лісах і чекав моменту, коли можна було б помститися дядькові. У той час саванна несла голодне існування і страждала від лап тирана, який править царством. Але Сімба виріс в хороброго лева і вирішив повернутися додому, змінивши історію савани назавжди і перемігши загарбника, у що б то не стало.
Автор: zombie, додано 25-08-2017, 08:36
Відгуків 0
Переглядів: 11 663

Король Лев (1994) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: