Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Праведник (2014)

Праведник (2014) онлайн українською

The Equalizer
Дивитися повний фільм Праведник (2014) безкоштовно з українським дубляжем. На перший погляд головного героя можна назвати абсолютно типовим людиною, яка працює продавцем у магазині, а іноді любить почитати книги. Роберт завжди дуже спокійний і стриманий, його погляди на світ далекі від ідеальності, адже чоловік має думку, що людину не можна змінити, а суспільство повно насильства, несправедливості і підлості. В думках, персонаж уявляє себе лицарем на білому коні, який колись належав минулої епохи і незабаром обов'язково повернеться в теперішньому часі. Одного разу, Роберт познайомився з дівчиною, яка мала величезні неприємності з злочинним світом.

Незабаром її викрали і повинні були вбити, але Маккол вирішив врятувати її. Багато років тому, що головний герой був спецназівцем, який відмінно знав свої навички і винищував ворогів. Увірвавшись в будинок злочинців, він убив не тільки чотирьох сутенерів, але і знищив штаб російської мафії, ватажки якого тепер жадають помсти. Злочинці не зупиняться, поки не вб'ють Роберта і всіх членів його сім'ї. Маккол знову береться за зброю і відправляється в лігво бандитів, що б знищити всіх злочинців. Його очікують непереборні перешкоди, адже там знаходиться армія, яку неможливо перемогти поодинці. Але персонаж знає свою справу і піде до кінця, а інакше, можуть постраждати невинні.
Автор: zombie, додано 15-02-2018, 23:09
Відгуків 0
Переглядів: 12 529

Праведник (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: