Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряний десант: Зрадник Марса (2017)

Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Ось вже більше 20 років йде війна людства з Арахнидами – павукоподібної формою розумного життя, яка встала на шляху зоряної експансії людей в далекий космос. Всі до єдиного загони зоряного десанту штурмують головний оплот позаземного життя – рідну планету розумних комах, намагаючись знищити ворога під корінь. Але перемога дається їм дуже важкою ціною – за кожен пройдений пагорб і печеру людство платить сотнями життів своїх вірних захисників.

І в той час, коли досвідчені генерали вже почали потроху святкувати перемогу, розраховуючи найближчим часом знищити останнього жукера, Арахниды завдали раптовий і несподіваний удар, пробравшись в тил. Їх незліченний десант висадився на Марсі, де крім колоністів і пари загонів військових немає ніяких перешкод для подальшої експансії на Землю. А вже якщо вони захоплять червону планету і стрибнуть до колиски людства з її незліченними запасами води та живих організмів – вже ніхто не зможе зупинити їх розмноження. Тому від сил людства, зосереджених на Марсі залежить вся доля людського роду. Залежить, по суті, від групки необстріляних курсантів і бувалого командора Джонні Ріко.

Фільми 2017

Автор: adminko, додано 24-12-2017, 13:27
Відгуків 0
Переглядів: 3 594

Зоряний десант: Зрадник Марса (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: