Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Загін хлопців: Фільм (2017)

Загін хлопців: Фільм (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Загін хлопців: Фільм (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після численних розкритих справ, героїчних подвигів і фантастичних порятунків мирних жителів, «Загін Хлопців» був з усіма належними почестями розформовано. Так-так, хтось з управління визнав, що місто більше не потребує послуг малолітніх суперагентів. Їм на зміну прийшла інша угруповання – зухвалі, сильні і сміливі члени «Жвавої Банди» на чолі з харизматичним і спокусливим авантюристом Томом. Саме він і зміг переконати управління, що Загін Хлопців – це минуле, а їх службі потрібно більше сили і впевненості.

Але поганий той агент, якого можна ось так взяти і звільнити. Адже герой це не робота і не звання, а стан душі. І навіть будучи відстороненими і отримавши прямий наказ не втручатися в роботу своїх «колег», що хлопці не опустили рук, і вирішили боротися за майбутнє свого загону до кінця. До того ж призначення Жвавої Банди було якимось аж надто швидким і імпульсивним, без яких-небудь реальних підстав. А самі її учасники нічого не розуміли в особливостях тієї роботи, яку їм належить робити Тому «Загін хлопців: Фільм» чекають нові пригоди.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 27-08-2017, 21:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 419

Загін хлопців: Фільм (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: