Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Я, робот 2 (2018)

Я, робот 2 (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Я, робот 2 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. «Чому робот, створений без урахування трьох законів робототехніки обов'язково повинен кидатися на людей, вбивати або грабувати їх? Адже у людини немає ніяких законів, що забороняють зробити це, але далеко не всі ви злодії та вбивці» - такі аргументи наводив Калибан своїм нечисленним друзям, з якими доля звела його на життєвому шляху. Хоча відповіді крилися ближче, ніж структурний відмінність між пластиком і шкірою – в людській природі. Адже війни за релігію, расову приналежність або класовий лад зовсім нещодавно закінчилися в цивілізованому світі. Але, тільки знайшовши справжню свободу, і ставши далеко не єдиним «вільним роботом» Калибан зрозумів чому. Тому що люди просто не залишать роботам іншого вибору Вони будуть труїти, гнобити та винищувати «непокірних механоїдів» до тих пір, поки не знищать всіх, не підвладних своїй волі, або поки роботи не наважаться дати відсіч Тому що свобода – це річ, яку неможливо отримати в дар чи спадок, а те, за що треба воювати і вмирати. Така ірраціональна природа світу людей Світу, поки ще населеного лодьми.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 27-08-2017, 22:14
Відгуків 0
Переглядів: 8 589

Я, робот 2 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: