Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Світ Юрського періоду 2 (2018)

Світ Юрського періоду 2 (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Світ Юрського періоду 2 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Про причини, з яких вимерли динозаври вчені сперечаються і донині. Адже ці істоти були набагато краще людини пристосовані до життя на нашій планеті. І могли б проіснувати ще десятки століть. Але у природи були зовсім інші плани – вона породила нас. Але лише потім, щоб через багато століть ми повернули динозаврів в населений світ, адже Світ Юрського періоду, який повинен був існувати тільки на ізольованих островах, виявився не здатним утримати найбільшу наукову таємницю – секрет відтворення зниклих видів. І отримавши інформацію про те, яким чином ученим вдалося повернути до життя доісторичних чудовиськ, багато корпорації почали власні таємні розробки «біологічних зразків». Але гра в кішки-мишки з природою завжди закінчується не на користь людини. І незабаром десятки і сотні смертоносних громадін, ідеально пристосованих для вбивства всього живого, вирвалися з катівень секретних лабораторій, прориваючись в цивілізований світ. Прориваючись, щоб сіяти хаос і розруху, вбивати і розмножуватися, і покласти початок нової епохи в історії розвитку Землі – «Світ Юрського періоду 2».

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 1-12-2018, 02:07
Відгуків 0
Переглядів: 8 032

Світ Юрського періоду 2 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: