Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хижак 8 (2018)

Хижак 8 (2018) онлайн українською

The Predator
Дивитися повний фільм Хижак 8 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Коли МкКен опинився в збутих богом джунглях Куби, він думв що ось він – кінець його героїчної, і нечувно дурною життя. Адже якщо тут, під чс війни з окопвшимся нркоброном куля пронизл б його груди – н бтьківщині ніхто і не згдв би про нього – вся оперція бул суворо зсекречен, як і все, що робить уряд США зі зброєю в рукх, ле і н цей рз доля посміхнулся вояк, і його згін повернувся з звдння живим.

В тих кущх, які повинні були стти точкою збору нймнців, він несподівно виявив величезну кпсулу, в якій перебувл людин в якомусь дивному костюмі – явно щось з передових розробок ЦРУ. Подумти про це бойовик н жль не встиг, дже дрімючий солдтів несподівно прокинувся і нкинувся н всіх оточуючих, чсом розчиняючись у просторі, як привид. Його технології в кільк рзів перевершувли рмійське озброєння, ле істот (, як покзв бій, це не бул людин) все ж спіймли і поклли у вертоліт. Але МкКен все ж встиг стягнути з нього мску і відібрти зброю. Ще не підозрюючи, до яких нслідків це все призведе, дже виявилося, що його остннім ворогом був прибулець, про існувння яких секретні служби вже бгто років змовчувли. Првд, дізнвся про це МкКен вже в психлікрні, куди його зпроторили, бжючи зпобігти витоку інформції, бгтьом його син злмв зхист бойового прототипу зброї, приховного бтьком від ЦРУ, тим смим передвши сигнл про згибель його господря і викликвши н Землю Чистильник.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 14-09-2018, 17:22
Відгуків 0
Переглядів: 3 512

Хижак 8 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий