Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Укун (2017)

Укун (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Укун (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно в темні дощові ночі мешканці маленьких міст і селищ розповідали і переказували один одному легенду про царя мавп. Великий воїн Укун (він же ВуКонг) володів легендарними техніками і давно забутими прийомами ведення бою, і не зустрічав рівних у своїй майстерності З тих пір річка часу забрала своїми бурхливими течіями безліч століть. І не одна сотня сміливців відправлялася до великої Безсмертної горі, в надії знайти якщо не самого Ву Конга, то, принаймні, сліди його існування або хоча б манускрипти з таємницями бойових мистецтв. Але ніхто не повернувся з перемогою і люди стали забувати про легендарного Царя, але він усе ж таки існував

Багато століть тому юний воїн і майбутній спадкоємець престолу мавпячого царствоа Укун за вченням своїх наставників вирушив до Безсмертної горі, щоб попрактикуватися в майстерності кунг-фу. Щоб пізнати глибину своєї душі, і навчитися керувати величезною енергією, прихованої всередині, направляючи її на благо. Адже згідно з пророцтвом він повинен був стати великим воїном і захистити свій народ від зла. Але зрада і підлість ледь не коштувала Царя Мавп і його вірної супутниці Ерлан-Шень життя.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 27-08-2017, 21:13
Відгуків 2
Переглядів: 2 497

Укун (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Гість Руслан 18 січня 2018 17:48
Тільки одне питання. Коли скінчиться це приниження?
Чому ми не можемо дивитися фільми українською мовою!?!?
Гість Петро 19 січня 2018 11:14
Блін чувак, я от не розумію, ти прийшов сюди глянути фільм на халяву, не заплативши за нього і ще возмущаєшся?
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: