Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Легенди завтрашнього дня (2016)

Легенди завтрашнього дня (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Легенди завтрашнього дня (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет телесеріалу оповідає глядачам історію, яка сталася в далекому майбутньому, 2061 році. Головним героєм кінострічки, виявляється молодий чоловік, на ім'я Ріп Хантер, який в даний час вирішив повеселитися в сірому і дощовому місті Лондоні. Але його поява зовсім не випадкове, адже саме він прийняв рішення, допомогти людям, які живуть на Землі розібратися з усіма катастрофами й катаклізмами, які знищують планету, і все людство загалом. Жителі, які проживала в теперішньому часі, зовсім не хотіли усвідомлювати, від чого походить це все, адже багато проблем і небезпеки починаються з-за жахливого ставлення з боку людства.

Перед головним героєм, була поставлена особлива завдання, повернутися в минуле час і напоумити дурних людей. Спочатку він сміливо поставився до поставленого завдання, і думав, що він впорається сам, але трохи поміркувавши, герой зрозумів, що сам ні за що не впорається. Ріп, бере собі в помічники, двох дівчат, одна з яких була справжня орлиця, яка була дуже сором'язлива, а інша – канарейка, що відрізняє дуже дивною поведінкою. До цього, друга героїня, займалися лише злочинами. Як виявилося, канарейка була найманим кілером, яка нещадно вбивала людей. Вона навіть уявити собі не могла, що на землі можна займатися добрими і корисними справами.
Автор: zombie, додано 21-05-2019, 12:58
Відгуків 0
Переглядів: 22 431

Легенди завтрашнього дня (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: