Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Месники 2: Ера Альтрона (2015)

Месники 2: Ера Альтрона (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Месники 2: Ера Альтрона (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Людство знову в небезпеці, люди можуть зникнути з лиця землі, адже нова загроза зазіхає на планету. Вчені створювали штучний інтелект, який повинен був захищати землю від вторгнень з зовнішнього світу. Але Альтрон, так назвали бойову машину, перепрограмував себе і прийшов до висновку, що люди є загрозою і їх необхідно знищити. Організація, під назвою ЩИТ, давно розпалася, тепер нікому захищати планету, адже Месники тепер працюють нарізно. Але на цей раз загроза виявилася досить суттєвою, тому головні герої вирішили об'єднатися в єдине ціле і дати відсіч штучного інтелекту.

Люди сподівалися, що найбільші герої планети знову врятують світ і знищать потужного ворога, який намагається знищити людство. Але вони сильно помилялися, адже Альтрон створив величезну кількість роботів, чисельність яких перевершує команду Месників. Світ тоне в насильстві і мольбах про допомогу, ніхто не може допомогти землянам, які піддаються страшним мукам, а все завдяки зусиллям Альтрона. Команда Месників готова ризикнути і піти до кінця, заради перемоги, навіть якщо доведеться розлучитися з власним життям.
Автор: zombie, додано 24-12-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 11 503

Месники 2: Ера Альтрона (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: