Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бог Грому (2015)

Бог Грому (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бог Грому (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Колись могутні і шановані, в наш час скандинавські боги опинилися практично забутими і непотрібними. Втративши молитов, послідовників і милостинь, жителі Асгарда грунтовно втратили у власній силі, і вже не були владні над світом людей, а займали лише скромне місце на небесному пантеоні. І далеко не всіх така ситуація влаштовувала. Так, молодший з богів Локкі, який завжди славився своїм поганим вдачею, не зміг вибачити людям їх зради. Багато років він виношував план помсти і поневолення всього людства, бажаючи змусити людей знову звеличувати богів і надавати їм заслужені лаври слави. Втікши з власного будинку, і улізнув від приставлених до нього самим Одіном доглядачів, Локкі відвідав Землю, щоб перейти до вирішальної фази втілення свого зловісного плану. На щастя, далеко не всі в Асгарді озлилися на людей, і вважали їх марними створіннями.

Так з небес спустився сам Тор – старший брат Локкі, який неодноразово усмирял свого братика і повертав його додому, попутно ліквідовуючи наслідки його дурних витівок. Але так вже вийшло, що «Бог Грому» під час переміщення в наш світ втратив головне джерело своєї сили – легендарний молот мьельнир.
Автор: zombie, додано 27-08-2017, 23:47
Відгуків 0
Переглядів: 3 070

Бог Грому (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: