Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Залізна людина 3 (2013)

Залізна людина 3 (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Залізна людина 3 (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Згідно із законом всесвітнього рівноваги найбільші суперлиходії провокують появу епохальних супергероїв, і навпаки. Наприклад існування в світі особистості Тоні Старка, більш відомого як залізна людина, не дає спокою багатьом кримінальним умам. З року в рік, дивлячись на все зростаючу популярність героя, вони придумують все нові і нові способи скинути поборника порядку з олімпу його слави. Це породжує нові, більш складні завдання, вирішення яких вимагає розробки сучасних методів.

Розуміючи це, Тоні днями і ночами кропить над удосконаленням своїх костюмів, бажаючи зробити залізної людини ще більше непереможним. Аби не допустити допустити цього, кримінальні елементи роблять перший крок, несподівано обрушуючи шквал бомб на особняк героя, в надії одним махом знищити і останній оплот порядку, і всі напрацювання вченого. І лише дивом, в цьому розвалюється на частини пеклі Старку вдається вижити. Правда ціна порятунку буде неймовірно величезною - всі костюми залізної людини, крім надягнутого на хлопця недопрацьованого прототипу, були знищені вибухом. Тепер Старку належить відправитися на пошуки покидьків для здійснення помсти і заодно порятунку світу.
Автор: zombie, додано 23-02-2018, 18:45
Відгуків 0
Переглядів: 5 065

Залізна людина 3 (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: