Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Трансформери (2007)

Трансформери (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Трансформери (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Багато років тому на землю прибули представники вищої раси – «трансформери». Величезні роботи зібрані з найдрібніших самоорганізуються частинок, вони можуть приймати будь-яку форму в межах збереження маси і механічної пам'яті. І, на жаль прибульців, цікавили зовсім не земні краси, а на нашу планету призвело не суще цікавість. Так, роботи прибули з вмираючого світу, де рідна планета стародавньої раси була випалена вщент руйнівної громадянської війною. В ході якої, одна половина планети вимагала дозволити знищення інших розумних рас заради поповнення запасів энергона – рідкісного джерела енергії, який є життєвою іскрою синтетичного розуму. Назвавши себе десептеконами вони, відкинувши сумніви, почали шукати у всесвіті планету-джерело энергона, і незабаром знайшли її в одному маленькому блакитному кульці.

У той же час, їх противники автоботи, які були проти вбивства інших цивілізацій заради власного виживання, встали на захист землян, відправивши своїх посланців під виглядом простих транспортних засобів для контролю діяльності десептеконов та своєчасного оповіщення захисників землі він могутньої армії вторгнення роботів-руйнівників.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 21:10
Відгуків 0
Переглядів: 17 388

Трансформери (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: