Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Трансформери 3: Темна сторона Місяця (2011)

Трансформери 3: Темна сторона Місяця (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Трансформери 3: Темна сторона Місяця (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Людство завжди мучився здогадами про те, що ж приховує темна сторона місяця. І ось, нарешті, отримавши безліч нового інструментарію для досліджень активно розвивається, завдяки технічному прогресу, перший астронавт зміг висадитися і пройтися по тій області супутника Землі, де ще ніколи не ступала нога людини, але не тільки у людей є ноги.

Після переможної сутички з Десептеконами, яка важко далася Оптимусу і його союзниками, світовий уряд (не без тиску на чиновників з боку поплічників Мегатрона) вирішило визнати трансформерів занадто небезпечним і руйнівним зброєю, і від гріха подалі виселити Автоботів за межі Землі. І Оптімус був змушений підкоритися волі людей, чудово розуміючи, що без них планета просто приречена на знищення. І, на жаль, він був прав. Адже довгий час, ховаючись нові «Трансформери 3: Темна сторона Місяця» стала для яких тимчасової базою вирішили притягнути до землі Кібертрон – рідну планету раси розумних роботів. З тією лише метою, щоб поглинути Землю, перетворивши її в запас енергії для створення нового покоління роботів.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 21:11
Відгуків 0
Переглядів: 9 260

Трансформери 3: Темна сторона Місяця (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: