Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Університет монстрів (2013)

Університет монстрів (2013) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Університет монстрів (2013) безкоштовно з українським дубляжем. А відомо мул вм, що у кожної дитини в кімнтному шфі живе великий стршний монстр? Ну, бо крихітний веселий монстрик, який повинен здвтися стршним. Виконуючи свою роботу, чудовиськ збирють дитячі испуги, щоб зстосовувти їх як енергію для виробництв. Однк длеко не кожен фільм жхів може оселитися поруч з людиною.

Для того щоб вийти н роботу, і почти лякти людей, пухнсті і бгторукі мешкнці прлельного світу повинні отримти спрвжній диплом Стршили. А добути його можн лише в одному місці н плнеті - університеті монстрів. Тому в цей нвчльний зклд з усіх куточків світу стікються нйрізномнітніші чудив і пугчі, які хочуть стти спрвжніми жхми. Проходячи нвчння монстри нвчються різних способів злякувння, пізнють свої сильні і слбкі сторони, тк смо відвідують курси підготовки щоб зуміти зхистити «своїх» дітей.

Сме з пртою цього нвчльного зклду і познйомилися вперше дві легенди світу переляків - Мйк і Сллі. Будучи ще простими пуглом, вони відрзу не злюбили один одного, ле Університет Монстрів допоміг їм змінитися, крще пізнти один одного, і стти спрвжніми віддними друзями.
Автор: adminko, додано 23-02-2018, 18:36
Відгуків 0
Переглядів: 2 157

Університет монстрів (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий