Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Університет монстрів (2013)

Університет монстрів (2013) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Університет монстрів (2013) безкоштовно з українським дубляжем. А відомо мул вам, що у кожної дитини в кімнатному шафі живе великий страшний монстр? Ну, або крихітний веселий монстрик, який повинен здаватися страшним. Виконуючи свою роботу, чудовиська збирають дитячі испуги, щоб застосовувати їх як енергію для виробництва. Однак далеко не кожен фільм жахів може оселитися поруч з людиною.

Для того щоб вийти на роботу, і почати лякати людей, пухнасті і багаторукі мешканці паралельного світу повинні отримати справжній диплом Страшили. А добути його можна лише в одному місці на планеті - університеті монстрів. Тому в цей навчальний заклад з усіх куточків світу стікаються найрізноманітніші чудив і пугачі, які хочуть стати справжніми жахами. Проходячи навчання монстри навчаються різних способів залякування, пізнають свої сильні і слабкі сторони, а так само відвідують курси підготовки щоб зуміти захистити «своїх» дітей.

Саме за партою цього навчального закладу і познайомилися вперше дві легенди світу переляків - Майк і Саллі. Будучи ще простими пугалом, вони відразу не злюбили один одного, але Університет Монстрів допоміг їм змінитися, краще пізнати один одного, і стати справжніми відданими друзями.
Автор: adminko, додано 23-02-2018, 18:36
Відгуків 0
Переглядів: 13 425

Університет монстрів (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: