Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Інспектори чудес Ватикану (2017)

Інспектори чудес Ватикану (1 сезон) онлайн українською

Vatican Kiseki Chousakan
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Інспектори чудес Ватикану (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ватикан – найменша держава в світі. Це святе місце для всіх віруючих католиків. То там, то тут по всьому світу відбуваються надприродні події, загадкові явища і втручання нібито потойбічних сил. Переляканим і розгубленим людям більше нікуди звернутися за допомогою чи роз'ясненнями, крім як до релігії. Саме тому у Ватикані була створена спеціальна організація «Колегія святих». Завдання організації – розслідувати відбуваються у світі дивацтва і явленияНекоторые з них дійсно справжні чудеса, тоді як інші – спритні підробки та постановки шахраїв і шарлатанів. «Колегія святих» намагається не допустити введення людей в оману і поширення злочинності.

Вчений Йозеф До Хирага і історик Роберт Ниолас – члени спеціальної організації. Вся їх життя проходить в поїздках по всій земній кулі в гонитві за чудесами, реальними або фальшивими. Їх робота часто представляє серйозну небезпеку, адже шахраї зовсім не прагнуть так просто відмовлятися від прибуткового бізнесу, але друзі і не збираються здаватися і дозволити пройдисвітам водити людей за ніс і оскверняти існування справжніх чудес!

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 5-10-2017, 20:58
Відгуків 0
Переглядів: 1 912

Інспектори чудес Ватикану (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: