Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Мутанти, люди зі здібностями яких немає у людей, все більше і більше випадків на Землі коли серед людей з'являються мутанти. З часом, їх поява на Землі стає помітним, вони об'єднуються в групу, щоб вести боротьбу з тими хто хоче винищити їх расу, адже вони просто хочуть співіснувати з людьми і жити звичайним життям. На чолі їх раси стають дві людини, це - Чарльз Ксав'єр і Ерік Леншерр, але думки двох друзів розходяться і починається війна, яка в майбутньому може призвести до зникнення раси. Їх боротьба триває вже досить довгий час, виснажені від постійних битв, вони обидва розуміють, що це ні до чого не призведе.

Зрозумівши що їх війна заходить в глухий кут і те, що у них немає майбутнього, Ксав'єр вирішує піти на ризикований крок. Він відправляє свого друга Росомаху, який до певної міри є одним з лідерів мутантів, в минуле, щоб той, знайшов молодого Ксавьера і пояснив йому, що чекає їх у майбутньому. Коли Росомаха прибув у минуле, він розуміє що пояснити всю ситуацію буде дуже складно, адже просто так йому ніхто не повірить.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 12:59
Відгуків 0
Переглядів: 6 763

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: