Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди Ікс 2 (2003)

Люди Ікс 2 (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди Ікс 2 (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Після відкритого протистояння між групами Магнето і Ксав'єра все людство дізналося, що мутанти це не фантастика, і люди з надприродними здібностями набагато ближче, ніж здавалося раніше і живуть прямо по сусідству. Звичайно, далеко не всі зраділи новому світу, де за кожним кутом тебе може підстерігати міні-супермен, від якого невідомо чого очікувати.

Тому, активні громадяни ініціювали створення спеціальних законів для мутантів, які зобов'язували їх проходити реєстрацію своїх здібностей. І під цю гребінку потрапила навіть школа Ксав'єра з усіма її мешканцями. Але це був лише початок. Розвиваючи тему класової ворожості, деякі спритні політики на чолі з Страйкером, який з чуток сам причетний до створення мутантів, вирішили зовсім позбутися від інших, докладаючи зусиль, щоб підняти громадськість на протести і відкриті сутички з людьми Ікс. І зовсім не важливо, що далеко не всі з них несуть шкоду людству, а багато надлюди на чолі з Ксавьером намагаються запобігти катастрофі всепланетного масштабу, яку замислив створити Магнето. І тепер «Люди ікс 2» фронту відразу покривають відбиваються від Магнето, і намагаються врятувати тих людей, які хочуть позбавити світ від їх присутності.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 4 937

Люди Ікс 2 (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: