Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люди Ікс: Апокаліпсис (2016)

Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) безкоштовно з українським дубляжем. 10 років минуло з моменту крайньої сутички, в якій мутанти черговий раз довели всьому світу, що заслуговують право на буття. Більш того, без них світ би вже поготів плавав б у смердючій безодні божевілля, занурюючись з кожним ударом серця глибше і міцніше. Але довіра до «іншим», як і раніше, мінімальна в суспільстві – мутантів всі бояться, і не довіряють фрікам. Тому старання людей ікс «вибити» затхла місце під сонечком, пропадають в тіні. І навіть найбільш позитивно і лояльно налаштовані особини починають замислюватися, чи неправі були ті побратими, хто переметнувся на темну сторону, вважаючи, що люди не гідні незаперечного права існувати.

Але це раптом стає різко неважливим. Адже над світом нависає чергова загроза – хтось, кого кличуть Апокаліпсисом. Він з'явився більш трьох тисяч років тому в Стародавньому Єгипті і за час існування зібрав надзвичайні сили, яких вистачить, щоб стерти існуючий порядок речей. Але його план більш витончений і заплутаний. І тільки у згуртованою армії мутантів може вистачити сил та запалу впоратися з майже всемогутнім індивідуумом. Але чи стануть вони? Адже чим Апокаліпсис відрізняється від циклопа або росомахи?
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 12:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 389

Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: