Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Містер Штайн йде в онлайн (2017)

Містер Штайн йде в онлайн (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Бельгія, Фрнція, Німеччин
  • Тривалість: 105 хв. /01:45
  • Режисер: Стефн Робелі
Дивитися повний фільм Містер Штайн йде в онлайн (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після смерті дружини, немолодий вже П'єр втртив єдину опору і сенс свого існувння, і з головою пішов у фтльні думки. І як би не нмглся його дочк Сільвія покзти бтькові, що життя продовжується і в ній ще бгто всяких брв, чоловік тк і злишвся в зневірі.

Бччи, як його дівчин стрждє від нудьги бтьк, її бойфренд Алекс зпропонувв вирішити проблему не тривільно, і подрувти строму ноутбук з Інтернетом. І нехй «Містер Штйн йде в онлйн» - тм точно не знудьгуєш і звжди знйдеться з ким поговорити по душм І н диво, ця ідея, яку см 75-ти річний чоловік сприйняв не дуже, незбром мл свій ефект – П'єр досить швидко зхопився сйтми знйомств і спілкувння з дівчтми н них. Првд, при реєстрції, змість своїх дних він вкзв прметри Алекс, не бжючи відлякувти потенційних співрозмовниць. А коли одн з них зхотіл зустрітися в рельності, він довго просив і все ж зміг переконти хлопця сходити н зустріч змість нього, і підігрти його обмну. Але містер Штйн нвіть не підозрювв чим у підсумку зкінчитися його безневинн брехня.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 30-11-2017, 16:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 161

Містер Штайн йде в онлайн (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий