Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місія нездійсненна 6 (2018)

Місія нездійсненна 6 (2018) онлайн українською

Mission: Impossible 6
Дивитися повний фільм Місія нездійсненна 6 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Ітан Хант є одним з кращих агентів ЦРУ, виконуючи найскладніші і небезпечні завдання. Він ніколи не робить помилок і завжди доводить до кінця будь-яку справу. Він зміг не тільки врятувати тисячі життів, запобігши терористичний акт, але і не дати російському дипломату викрасти список всіх таємних агентів. Ітану вдалося також знайти людину, яка зливає секретну інформацію ворогам.

Герою фільму «Місія нездійсненна 6» не раз доводилося ризикувати своїм життям, щоб довести свій професіоналізм і відданість рідній країні. Але Ітан не раз потрапляв у скрутні ситуації, звинувативши у зраді Батьківщині. Йому доводилося викручуватися і знаходити виходи там, де їх ніколи не було. Цей агент уже не раз рятував світ від самих невловимих і зухвалих злочинців, які вчиняють жорстокі вчинки. У новій частині фільму Хант отримає чергове завдання, яке стане не менш важким, ніж всі попередні.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 04:59
Відгуків 0
Переглядів: 17 623

Місія нездійсненна 6 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: