Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 1 серія (2017)

Надлюди 1 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 1 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Головні герої фільму - люди з надприродними здібностями. Вони живуть в окремому своєму світі, але в постійному страху. Їх не вважають за людей і всіляко намагаються знищити. Героям доведеться боротися за своє життя на протязі всього фільму. Їх сили не дають можливості нормально жити і відчувати себе спокійно.

День у день нелюди проживають, немов останні хвилини, оскільки звичайне населення йде за ними по п'ятах. Понад здатності головних героїв фільму тільки посилюють їхнє життя. Але, не дивлячись ні на що, незвичайні люди б'ються і живуть далі. Не багатьом вдасться вижити в цій злісної боротьби, але все ж надії і віра залишається завжди.

Природно, що не всі зможуть залишитися в живих, оскільки люди готують серйозний удар і вони не заспокояться до тих пір, поки не зітруть з лиця землі всіх «Не таких». Тому попереду велика битва за виживання, після якої буде багато смертей і крові всіх ...

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 9-10-2017, 14:19
Відгуків 0
Переглядів: 9 604

Надлюди 1 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: