Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 3 серія (2017)

Надлюди 3 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 3 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Аттіла, місто-держава раси нелюдів, прихований від людських очей. Нелюди - це надлюди, що володіють особливими здібностями. У їхньому товаристві існує сувора кастова система, в якій положення кожного строго визначено і змінено бути не може. Управляє цією расою королівська сім'я, про яку піде мова в серіалі. Король нелюдів, Чорний Грім, має руйнівну гіперзвуковим голосом. Королева, Медуза, управляє своїм волоссям, які діють, як щупальця.

Максимус Божевільний, брат короля, періодично намагається повалити його, він вміє контролювати розум. Також в сім'ю входять кузени, кузини, брати і сестри короля і королеви. Дивіться онлайн серіал «Нелюди» за коміксами Марвел про те, як після військового перевороту королівська сім'я змушена бігти з Аттіла і шукати притулку на Гаваях. Таким чином про їхнє існування стає відомо людям.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 9-10-2017, 21:44
Відгуків 0
Переглядів: 3 062

Надлюди 3 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: