Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 4 серія (2017)

Надлюди 4 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 4 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Протягом понад мільйон років у Всесвіті йде кровопролитна війна між двома найдавнішими створіннями. Повномасштабні битви послужили причиною того, що втрати обох супротивників перевищили допустимі межі. Кожна зі сторін воєнного конфлікту розуміла, що виграти цю битву без потужної зброї буде неможливо. Елітний підрозділ Кріі було відправлено пошуки сировини для його виробництва. Їм було наказано скористатися тими ресурсами, що є на інших планетах. Але замість цього монстри спробували створити загін солдатів з надприродними силами. Як тільки бійці прибули на місце призначення, вони почали проводити жахливі і жорстокі експерименти над істотами, що населяють планету.

Сотні тисяч жителів постраждали, але в підсумку прибульці зуміли в своїх лабораторіях породити нову расу. Їх зовнішність була такою ж, як і у простих людей, але витривалість і інтелект перевершували будь-які, навіть найсміливіші очікування. До того ж, кожен з них мав деякими унікальними здібностями. Саме ці вміння робили їх чудовими бійцями. Але творцям не вдалося закінчити проект і покинути Землю разом зі своїми творіннями. Раптовий напад Скруллов призвело до того, що їм довелося в поспіху ретируватися. А нелюди, яких вони використовували для проведення дослідів, залишилися абсолютно одні і змушені були вчитися виживати і приховувати свої особистості.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 9-10-2017, 20:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 144

Надлюди 4 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: