Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 6 серія (2017)

Надлюди 6 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 6 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Аттіла - держава, яке населяють люди з сверхспосбностямі. Їх так мало, що ніхто з простих смертних навіть не підозрює про їхнє існування. Однак герої прекрасно знають, що варто їм себе виявити, так на їхній слід відразу кинуться ті, хто давно мріє поневолити таких ось суперменів. Звичайно, при бажанні всі ці супер герої могли б зібратися, об'єднатися і дати бій, але до чого привело б такий опір? А що якщо після цього вони знищать все живе навколо себе, не тільки ворогів, але і невинні душі? Тому доводиться шифруватися і ховатися. Яким буде їх шлях в подальшому, сказати складно. Швидше за все, це буде постійне втеча, але і вони розуміють, що бігати від ворогів весь час не вдасться, а от себе і поготів.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-10-2017, 09:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 684

Надлюди 6 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: