Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 7 серія (2017)

Надлюди 7 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 7 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Новітній запаморочливий серіал під назвою "Нелюди", анонсує легендарні комікси, які розкажуть телеглядачам про генетично створених мутантів. Скруллов і Кіріі - це дві галактичні цивілізації, які тривалий час ведуть запеклу боротьбу один проти одного. Мільйони років тому, Кіріі збудували особливу базу, де прийняли рішення провести один досвід, в який вони використовували звичайних обивателів планети Земля.

Для створення могутніх мутантів, ідеально підійшли земляни, у вигляді бездоганного матеріалу. Але одного разу, цей проект довелося закрити. І тоді на планеті утворилася нова, отшельническое від усього світу суспільство, так званих нелюдей, завдяки досить довгим перевтілень і усунення виникаючих недоробок в процесі виникнення, генетична мутація. Нова цивілізація досягла найвищого рівня розвитку, що перевершує у багато разів інші раси. Все це справило в позитивний і несподіваний для всіх, результат, лише тому, що були поєднані особисті та індивідуальні якості кожного мешканця планети, спільно з системою певного цільового призначення. У цьому фільмі глядач помітить сукупну концепцію існування практично досконалого суспільства, будь-який житель якого займається уготована йому справою, при цьому не маючи можливості займати ступінь становлення вище або нижче.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-10-2017, 05:32
Відгуків 0
Переглядів: 1 799

Надлюди 7 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: