Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 7 серія (2017)

Надлюди 7 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
  • Якість: HDRip
  • Звук: Невафильм
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Пригоди, Бойовики, Фантастика
  • Країна: США
  • Тривалість: 76 хв
  • Режисер: Роель Рейн
Дивитися повний фільм Надлюди 7 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Новітній зпморочливий серіл під нзвою "Нелюди", нонсує легендрні комікси, які розкжуть телеглядчм про генетично створених мутнтів. Скруллов і Кіріі - це дві глктичні цивілізції, які тривлий чс ведуть зпеклу боротьбу один проти одного. Мільйони років тому, Кіріі збудувли особливу бзу, де прийняли рішення провести один досвід, в який вони використовувли звичйних обивтелів плнети Земля.

Для створення могутніх мутнтів, ідельно підійшли земляни, у вигляді бездогнного мтерілу. Але одного рзу, цей проект довелося зкрити. І тоді н плнеті утворился нов, отшельническое від усього світу суспільство, тк звних нелюдей, звдяки досить довгим перевтілень і усунення виникючих недоробок в процесі виникнення, генетичн мутція. Нов цивілізція досягл нйвищого рівня розвитку, що перевершує у бгто рзів інші рси. Все це спрвило в позитивний і несподівний для всіх, результт, лише тому, що були поєднні особисті т індивідульні якості кожного мешкнця плнети, спільно з системою певного цільового признчення. У цьому фільмі глядч помітить сукупну концепцію існувння прктично досконлого суспільств, будь-який житель якого зймється уготовн йому спрвою, при цьому не мючи можливості зймти ступінь стновлення вище бо нижче.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 16-07-2018, 22:39
Відгуків 0
Переглядів: 566

Надлюди 7 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий