Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Надлюди 8 серія (2017)

Надлюди 8 серія (2017) онлайн українською

Inhumans
Дивитися повний фільм Надлюди 8 серія (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Надлюди - це люди, що приховують свої супер здібності і свій вигляд. Вони ведуть ізольований спосіб життя разом з королівською родиною в місті Аттіла. Надлюди володіють унікальними здібностями, так само мають масу якостей притаманних тільки їм. Колись давно в ході генетичних експериментів, людина під ім'ям Кріі зумів зробити цю расу настільки могутньою, при цьому наділивши їх множинними якостями, які не було у звичайних людей. Зараз нелюди живуть в основному, в місті Аттіла під наглядом королівської сім'ї і особисто короля - Чорний Грім. Королівська родина головна в цьому місті, вона складається з Карнака, Кристал, Максимуса, Тритона, Медузи, Горгона і аура. Кожен житель підпорядковується їх наказам, адже вони володіють нелюдською мудрістю.

У 1-му сезоні наші герої зіткнутися з масою неприємностей, з якими потрібно боротися, серед них - захоплення міста, чужинцями. В ході своїх пригод їм доведеться неодноразово використовувати свої навички, щоб врятувати народ і перемогти лиходіїв. Незабаром з'ясовуючи, що серед жителів міста є зрадники, готові допомогти недругам захопити Аттіла. З цього потрібно якомога швидше знайти їх, і змусити заплатити за таку зухвалість, в іншому випадку місту не встояти.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-10-2017, 01:48
Відгуків 0
Переглядів: 1 541

Надлюди 8 серія (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: