Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Загублене місто (2015)

Загублене місто (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Загублене місто (2015) безкоштовно з українським дубляжем. У світі починають змінюватися основні правила виживання, все це відбувається через самої величезної в людстві техногенної катастрофи. Мародери на вулицях стають найголовнішими. У фільмі Загублене місто, звичайні люди змушені бігти або просто зникнути. Дане місце стало тепер зоною відчуження. Вулиці стали сірими, вони немов поглинали страх і обволікали все в лякаючий туман. Тепер головні герої повинні просто відстоювати своє право на життя. Але як знайти сили і ресурси робити це щодня?

Кожен день, прокидаючись героям доводиться ставати сильнішими, так як життя просто перетворилася в жорстоку гру. Зібралося скільки вчених з різних країн і вони планують оцінити збиток, щоб зрозуміти що викликало катастрофу. Зона, яка виявилася небезпечною, тепер закрита і сторонні на неї не потрапляють. Всі намагаються приховати від преси. Але авантюристи не стримують свого цікавості, в спробах відшукати щось цінне. Головний герой і є такою людиною. Він проник в загублене місто, щоб поживитися. Там він зустрічає собі компанію. Тепер їм разом доведеться пройти через багато труднощів, щоб розгадати таємниці і вибратися звідти живими. Хлопця не хвилює нагорода, так як тепер йому дуже сильно хочеться просто вибратися з місця, яке змінюється до НЕ впізнаваності. Чи зможе компанія авантюристів провернути свої темні справи і залишитися після цього живими?
Автор: zombie, додано 1-09-2017, 11:57
Відгуків 0
Переглядів: 3 266

Загублене місто (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: