Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Проект Альф (1996)

Проект Альф (1996) онлайн українською

Project: ALF
Дивитися повний фільм Проект Альф (1996) безкоштовно з українським дубляжем. Здавалося б, у серйозних військових людей немає більшої турботи, ніж проводити дослідження дивної істоти. Така форма життя не зустрічалася раніше на Землі, тому не виключено позаземне походження даного персонажа. У нього дивна забарвлення і незвичайне тіло. Волохате, дуже яскраве виробництво не схоже ні на одне із земних істот. Таких незвичайних і дивовижних захоплень більше не можна зустріти. Хорошим десертом Альф вважав смачного і апетитного кота. Він витрачає чимало часу на педикюр, а також грає в ризиковані ігри. Про засекреченому проект знає обмежена кількість людей.

Дослідження почали приносити перші серйозні плоди, але ніхто не міг передбачити такого розвитку подій. Позаземне істота почав виявляти унікальні здібності. Військова база опинилася під загрозою захоплення Альфом. Військові не відразу оцінили всі ризики, а коли усвідомили це, то спробували позбутися небажаного гостя. Але ліквідувати даного персонажа набагато важче, ніж здається. У простому плані занадто багато похибок, щоб він спрацював. Дивакуватий і розсудлива монстр здатний не просто чинити опір, але і зайняти домінуюче становище на військовій базі.
Автор: zombie, додано 1-09-2017, 12:39
Відгуків 0
Переглядів: 6 420

Проект Альф (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: