Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Альфа і Омега 6: Печери динозаврів (2017)

Альфа і Омега 6: Печери динозаврів (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Альфа і Омега 6: Печери динозаврів (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Життя на плато зовсім не те, що в лісовій глушині. Тому не проходило і дня, щоб Стінкі, Клодетт і Рант не мріяли повернутися додому, у рідні краї, до своєї зграї. Яку зовсім недавно вимушено покинули. Але безпека сім'ї понад усе. Тому бешкетною волчатам доводиться звикати до нового життя і шукати собі розваги на новому місці. Хоча з іграми тут, м'яко кажучи, важкувато.

Але все змінилося, коли малюки знайшли нового друга – пустотливого і доброзичливого динозавра. Який, як виявилося, весь цей час прожив в печері неподалік від їх лігва, ніколи не виходячи назовні. Він повідав багато нового і цікавого волчатам, і навіть навчив їх деяким новим трюкам. От тільки якщо динозаври зовсім не вимерли, а просто зачаїлися в печерах, то чисто гіпотетичні десь там, у темряві під землею можуть ховатися не тільки доброзичливі особини. А справжні тираннозаври – природжені вбивці і безсердечні хижаки. Для який одна маленька вовча зграя закуска на один зуб Для малюків і всієї родини починається нова глава пригод «Альфа і Омега 6: Печери динозаврів».

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 16-03-2017, 23:55
Відгуків 0
Переглядів: 4 208

Альфа і Омега 6: Печери динозаврів (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: