Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кінгсман 2: Золоте кільце (2017)

Кінгсман 2: Золоте кільце (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кінгсман 2: Золоте кільце (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Відслуживши в армії і морської піхоти, і повернувшись на громадянку, Гері зіткнувся з проблемою «втраченого покоління». Адже виявилося, що рідній країні не потрібні герої, що склали зброю. Та ніхто не поспішав знімати перед хлопцем капелюх, і брати його на роботу. Тому поступово бойової хлопчина скотився до дрібного розбою, хуліганства і сутичок з поліцією. І бути може незабаром опинився там, де в кінцевому підсумку виявляються всі кримінальні елементи – за ґратами. Якби не Гарі Харт. Який одного разу просто випадково опинився на порозі його будинку.

Спритний, сильний і впевнений в собі, він без проблем розметав банду хуліганів простим парасолькою, навіть не спітнівши. А після цього запропонував Гері пройти навчання в школі «Kingsman 2 (Кингсман 2)», де готують «особливих» солдатів. Адже цей чемний джентльмен був зобов'язаний хлопчика, батько якого колись врятував його з аналогічної ситуації, і допоміг стати першокласним агентом. І тепер прийшла пора віддавати борги. Правда поки Гері набирався досвіду в школі шпигунів, а Кингсман поповнював свої ряди новими оперативниками, злочинність не спала.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 27-11-2017, 14:20
Відгуків 0
Переглядів: 18 833

Кінгсман 2: Золоте кільце (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: