Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лего Фільм: Ніндзяго (2017)

Лего Фільм: Ніндзяго (2017) онлайн українською

The LEGO Ninjago Movie
Дивитися повний мультфільм Лего Фільм: Ніндзяго (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сьогодні у ншої дітвори скллся особлив субкультур. Це улюблені дитячі кртинки, ігри, літертурні т кінемтогрфічні історії, нвіяні японською культурою. Їх герой прийшов з середньовічної Японії. Це незвичйним чином нтреновний людин, що мє незвичйні нвички: з'являтися нізвідки, рптово зникти без сліду. Зброєю йому служть бсолютно звичні побутові предмети, проте, йому немє рівних у володінні мечем. Це воїн тємниці і тіні. Скритність і непередбчувність його стихія.

Рукопшний бій цих демонів ночі ввібрв в себе все нйкрще і ефективне з інших бойових східних мистецтв. У цьому сенсі сучсних діточок не розчрує черговий мультиплікційний фільм, зсновний н серії дитячих ігршок популярної фірми, в жнрі комедії, нукової фентезі і бсолютно дптовним для перегляду всією сім'єю. Ключовими фігурми німції є шість підлітків з длекого Ніндзяго-сіті, які нвчються у легендрного сенсея, мйстри кунг-фу, і двно випрвдли звння неперевершених "Ніндзя". Їм нлежить битися з монстрми н чолі з колишнім првителем тутешніх земель злісним дикттором Грмдоном, які мють нмір повернути собі колишню влду. Глядч стне учсником ціквих і небезпечних пригод відвжних переможців!

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 15-10-2017, 21:51
Відгуків 0
Переглядів: 1 284

Лего Фільм: Ніндзяго (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий