Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гора між нами (2017)

Гора між нами (2017) онлайн українською

The Mountain Between Us
Дивитися повний фільм Гора між нами (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Познайомившись в аеропорту Бен і Алекс дізналися, що є товаришам по нещастю: їм обом потрібно через добу бути в Балтіморі. Проблема лише в тому, що підходящого рейсу немає. У Алекс – професійної журналістки і починаючої письменниці – в Балтіморі призначено весілля. Бен – талановитий хірург повинен встигнути на важливу операцію. Якщо чоловік не прибуде вчасно, то його пацієнт загине. Зрозумівши, що полетіти не вийде, героїня фільму «Між нами гори» пропонує Бену спільно зняти приватний літак, щоб опинитися в потрібному місці до необхідного часу. Виходу просто немає, тому чоловік погоджується.

По дорозі у них зав'язується невимушена бесіда, яка закінчується раптовим падінням на одну з гірських вершин: пілот помер від серцевого нападу, що і призвело до трагедії. На щастя, головні герої виживають. Але подальший порятунок виявляється під питанням, адже вони знаходяться в декількох сотнях кілометрів від найближчого поселення, а температура дуже низька, не кажучи вже про відсутність їжі і води. Більш того, при падінні Алекс зламала ногу, з-за чого герої обмежені в пересуванні. Але і це не повний перелік неприємностей. Справа в тому, що перед польотом пілот не заповнив потрібні документи, а значить, ніхто не знає, де шукати зниклих людей.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 3-01-2018, 01:18
Відгуків 0
Переглядів: 8 941

Гора між нами (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: