Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Квадрат (2017)

Квадрат (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: Швеція, Німеччин, Фрнція, Днія
  • Тривалість: 142 хв
  • Режисер: Рубен Естлунд
Дивитися повний фільм Квадрат (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Цинік, лицемір, іделіст, поціновувч мистецтв – все це уживється в одній людині. Його ім'я – Крістін. Знйомтеся, це головний герой стиричної кінострічки. Н почтку оповідння чоловік приймє у своїй глереї, якої він звідує, новий експонт під нзвою «Квдрт». Досить прост інстляція з тротурної плитки, н якій чіткими грнями познчен ззнчен геометричн фігур. Куртор впевнений, що експонт не тільки приверне увгу відвідувчів, ле і відкриє в них любов до прекрсного.

Про це герой повідомляє бере у нього інтерв'ю журнлістці і здє їй дуже цікве питння про те, що будь-як річ стне чстиною мистецтв, якщо розтшувти її в художній глереї. Потім нм нлежить ще ближче познйомитися з Крістіном, який рптово стне жертвою злодія. У чоловік вкрдуть гмнець і смртфон, що приведе його в лють. Звдяки товришеві він знйде спосіб розшукти злодія. Через спецільну прогрму герой зуміє з'ясувти, в якому сме рйоні міст знходиться його телефон, після чого відпрвиться туди н своїй бездогнній мшині і буде розкидти по поштових скринькх місцевих будинків прохння-попередження, розрховуючи, що злочинець см вирішить віддти всі вкрдені речі. З цього моменту і розпочнеться божевільн внтюр Крістін.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 5-03-2018, 13:25
Відгуків 2
Переглядів: 1 709

Квадрат (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Igor 30 листопада 2017 00:02
Свіжий переможець Канського фестивалю потребує українського дубляжу ! ;-)
zombie 30 листопада 2017 20:56
за всіма новинками слідкуємо, якщо появляється українська озвучка, тут же міняємо її
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий